Wiosna z Elisabetta Franchi

Czas na zmiany w Twojej szafie! Wraz z nadchodzącą wiosną, nadchodzą nowe trendy, które koniecznie powinnaś wprowadzić do swojej garderoby. Chociaż na pierwszy rzut, mogą się one wydawać całkowicie odrębne od tego, z czego składałyśmy stylizacje w zeszłym roku – bez obaw. Pełna nowości wiosna, wcale nie musi być zbyt dużym wydatkiem dla Twojego portfela. Zwłaszcza, gdy namiastkę nadchodzących trendów odnajdziesz wśród aktualnych, zimowych wyprzedaży. Jeśli chcesz nosić się modnie, posiadać odzież sygnowaną znanymi markami takimi jak Elisabetta Franchi, Calvin Klein czy Diesel oraz zachwycać innym swoimi kreacjami – wystarczy, że będziesz wiedziała na co zwrócić uwagę.

Zapowiedź wiosny w zeszłym roku

Nadchodząca wiosna wydaje się być w niewielskim stopniu, kontynuacją zeszłorocznych trendów. Chociaż pewne fasony oraz kolory, pojawiające się wśród prezentowanych przez wiele marek aktualnych projektów, będą zupełnie nowe, nadal możesz doszukać się wiosennych „must have” w zimowych kolekcjach. Dotyczy to gównie stylistyki lat 80-tych, która aktualnie króluje praktycznie w każdej witrynie sklepowej. Wybierając się zatem do sklepów stacjonarnych, najłatwiej będzie rozpocząć poszukiwania od próby znalezienia kurtki lub spodni z jeansu. Wzorując się na aktualnych propozycjach Hilfinger Denim, czy Elisabetta Franchi, szukaj spodni jeansowych zaklętych w krój vintage – wysoki stan, szeroka góra oraz proste nogawki. To one właśnie są jednym z nadal pozostających trendów, jakie gościły u nas w ostatnich miesiącach roku 2018. Dlatego też, z łatwością upolujesz coś o charakterystycznej, jasno-niebieskiej barwie i fakturze lekko startego jeansu.

Moda na jeans

Kolejnym powtarzającym się trendem, jaki z pewnością odnajdziesz wśród nadarzających się okazji, będą okulary. Niewielkich rozmiarów, płaskie i kojarzące się z minionymi latami 90-tymi. Popularne wśród wielu influencerek, już od początku zeszłego roku stanowiły bardzo pożądany element. Wąskie szkła okularów idealnie będą komponować się z wiosennymi stylizacjami, jednak nie znajdą praktycznego zastosowania dla ochrony oczu przed ostrym słońcem. Dlatego nie zastanawiaj się nad ich funkcjonalnością – po prostu musisz je mieć!

Nowości, które również możesz znaleźć wśród wyprzedaży

Największą nadchodzącą różnicą w trendach i dotyczącą głównie kolorystyki, jest występowanie barwy pistacjowej.  To właśnie ubrania w tym kolorze będą najbardziej modne w przeciągu nadchodzących miesięcy. Co więcej, odzież – a w szczególności koszule oraz sukienki – pokryte charakterystycznymi nadrukami przypominającymi łańcuchy, odejdą w niepamięć. Ich miejsce zajmą znane nam również z zeszłego sezonu, zwierzęce motywy. O ile nadrukowana skóra węża oraz leoparda, będzie łatwa do odszukania wśród aktualnych wyprzedaży, o tyle kolor pistacjowy może stanowić dla nas już nie lada wyzwanie. Pomimo tego, nie należy się poddawać. Z pomocą przyjdzie nam internet i niektóre z tych najbardziej topowych marek. Bardzo często bowiem, znane marki odchodzą od narzuconej stylistyki, czy kolorystyki panującej w danym sezonie. Przykładem może nam tu posłużyć Elisabetta Franchi, której propozycje obejmują zarówno modne w danym okresie fasony oraz kolory, jak również inne – odchodzące nieznacznie od obranych w danym roku standardów.

Wiosenne propozycje Wiosna z Elisabetta Franchi i inne

Diesel, Calvin Klein oraz Elisabetta Franchi w Twojej szafie

Jeśli pragniesz przywitać wiosnę w stylizacji odpowiadającej najnowszym trendom, zacznij poszukiwania od popularnych marek. Powtarzające się lub nawiązujące do nadchodzących trendów rozwiązania, są na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy jedynie odrobina chęci i czasu, aby wyruszyć na polowania w sieci. To właśnie tam, znajduje się bardzo wiele ciekawych sklepów, które oprócz które oprócz konkurencyjnych cen, oferują także te najbardziej znane marki. Wystarczy jedynie dobrze trafić, a modne projekty Diesel, Calvin Klein oraz Elisabetta Franchi, trafią bezpośrednio do Twojej szafy.