Aplikacje mobilne i marki Guess, Nike, Calvin Klein, kurtki, buty na wyciągnięcie ręki

Sezonowe obniżki cenowe, wielkie wietrzenia magazynów, wycinane kupony z gazet promocyjnych – sposobów na udane łowy jest bardzo wiele, a każdy z nich stanowi dobrą okazję do zdobycia upragnionych przedmiotów za przystępną cenę. Pomimo tego, stałe rozglądanie się za aktualnymi wyprzedażami, może okazać się zbyt wymagające. Nieustanne monitorowanie okazji, pochłania niestety sporą część naszego czasu wolnego, który przecież można wykorzystać w bardziej kreatywny sposób. Na nasze szczęście, istnieją pewne rozwiązania, wspierające łowców promocji w każdej sytuacji. Niezależnie od tego czy interesują nas markowe propozycje Tommy Hilfiger, Calvin Klein, kurtki, buty, czy też sprzęt elektroniczny, gry, zabawki – istnieją pewne aplikacje mobilne, które będą stały na straży i informowały Cię o pojawiających się okazjach.

Aplikacje mobilne – dobry sposób na udane zakupy

Aplikacje mobilne, służące rozpowszechnianiu informacji o trwających wyprzedażach oraz okazjach, to jedno z najlepszych rozwiązań dla każdego łowcy promocji, jakie z łatwością można zaimplementować w naszych telefonach. W przeciwieństwie do poczty pantoflowej, ogłoszeń na portalach społecznościowych, czy też gazetek promocyjnych, aplikacje są zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić nam dotarcie do tych najbardziej istotnych informacji. Umożliwiając szybką i łatwą segregację tagów, a także dając nam możliwość obserwowania poszczególnych sklepów, powiadamiają nas w ekspresowym tempie o nowej wyprzedaży lub okazji. Przykładowo – poszukując przecen dla konkretnego sklepu (np. sklepu firmowego Guess, Twin-Set, albo popularnych sieciówek), wystarczy jedynie ustalić priorytet powiadomień w danej aplikacji. Dzięki temu, przy niespodziewanym pojawieniu się promocji, od razu otrzymamy powiadomienie na nasz telefon.

Korzystaj z aplikacji z poziomu kanapy

Możliwość segregacji poszczególnych informacji, a także łatwe wyszukiwanie poszczególnych elementów w wbudowanej w aplikacjach wyszukiwarce, to kolejne plusy wynikające z użytkowania poszczególnych aplikacji mobilnych. Niezależnie od tego czy interesuje nas marka Twin-Set, Zara, Calvin Klein, kurtki, biżuteria, czy też przybory do makijażu – wystarczy znaleźć odpowiednią kategorię w aplikacji i przyjrzeć się otrzymanym wynikom. Co więcej, zawarte w aplikacjach informacje, obejmują nie tylko sklepy internetowe, ale również stacjonarne. Możemy zatem poszukiwać przecen zarówno z poziomu domowej kanapy, jak także w trakcie przechadzki po mieście. Gdy jedna z mijanych witryn, przyciągnie naszą uwagę prezentowanym na niej asortymentem, będziemy w stanie od razu sprawdzić, czy nasza aplikacja serwuje nam jakieś wyjątkowe okazje dla mijanego przez nas sklepu.

Goodie i Pepper, czyli co warto zainstalować

Istnieje wiele aplikacji mobilnych, które w przystępny sposób umożliwiają nam obserwację pojawiających się promocji. W dzisiejszym artykule, skupimy się na dwóch z nich – popularnym Goodie oraz lubianej przez wielu użytkowników, aplikacji Pepper.

Goodie to wyjątkowa aplikacja mobilna – będąca równocześnie kompleksową platformą – jaka narodziła się dzięki inicjatywie banku Millennium. Jej głównym założeniem jest dostarczanie informacji o aktualnych promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz umożliwienie użytkownikowi dostępu do specjalnych kodów rabatowych lub kuponów. Ze względu na zaawansowaną wyszukiwarkę, pozwala również na wyszukanie konkretnego produktu, a także sklepów. Dzięki temu, wpisując konkretne frazy, otrzymujemy konkretny wynik. Przykładowo – wpisując „Calvin Klein kurtki”, aplikacja wyszuka dla nas najlepsze okazje, porówna ceny lub poinformuje o zbliżających się przecenach i dostępnych modelach poszukiwanego produktu. To doskonały sposób na sprawne monitorowanie pojawiających się wyprzedaży, a także szansa na łatwiejsze dotarcie do interesujących nas przedmiotów.

W przeciwieństwie do Goodie, Pepper składa się z okazji, promocji oraz informacji o zniżkach, które publikowane są przez użytkowników tej aplikacji. Każdy z nich, jest w stanie poinformować resztę o nadarzającej się okazji za pośrednictwem posta, przypisanego do konkretnej kategorii lub marki. Dzięki temu, każdego dnia pojawiają się nowe propozycje, będące nie tylko oficjalnymi zniżkami, ale również błędami cenowymi oraz wyprzedażami w konkretnych punktach i sklepach. Pepper, podobnie jak Goodie, umożliwia także wyszukiwanie interesujących nas produktów po konkretnych frazach. Guess, Nike, Calvin Klein – wystarczy wpisać markę i sprawdzić wyniki wyszukiwania. Użytkownicy aplikacji, mogą również komentować posty pozostałych lub odpowiadać na rodzące się wątpliwości innych użytkowników.

Szukając promocji

Guess, Nike, Calvin Klein – kurtki i buty w zasięgu ręki

Darmowe aplikacje mobilne, wymagające wyłączne odrobinę pamięci naszego telefonu oraz zarejestrowania się do serwisu, stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego łowcy promocji. Niezależnie od tego czego szukamy, aplikacje są bogatym w przydatne informacje źródłem, z jakiego możemy niemal nieprzerwanie czerpać. Przeceny, wyprzedaże, kody, błędy cenowe – wszystko to i o wiele więcej, czeka na Ciebie po zainstalowaniu przywołanych w artykule aplikacji. jedyne co musisz zrobić, aby cieszyć się markowymi ubraniami po obniżonych cenach, to zainstalować jedną z nich. Na co czekasz? Do dzieła!